لینک دانلود{مبانی نظری عملکرد، ارزیابی عملکرد و عملکرد بازار}

مبانی نظری عملکرد، ارزیابی عملکرد و عملکرد بازار|اُ اِس/لینک دانلود/31014365|os|مبانی نظری عملکرد, ارزیابی عملکرد, عملکرد بازار,مبانی نظری ارزیابی عملکرد و عملکرد بازار,مبانی نظری,عملکرد, ارزیابی,عملکرد,عملکرد بازار
در حال حاظر شما فایل با عنوان مبانی نظری عملکرد، ارزیابی عملکرد و عملکرد بازار را دنبال می کنید .

مبانی نظری عملکرد، ارزیابی عملکرد و عملکرد بازار
دارای 27 صفحه وبا فرمت ورد وقابل ویرایش می باشد.

توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)
همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه
توضیحات نظری کامل در مورد متغیر
پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه
رفرنس نویسی و پاورقی دقیق و مناسب
منبع :انگلیسی وفارسی دارد (به شیوه APA)
نوع فایل:WORD و قابل ویرایش با فرمت doc

بخش هایی از محتوای فایل پیشینه ومبانی نظری::مقدمه
هر سازمان به منظور آگاهي از ميزان مطلوبيت و مرغوبيت فعاليتهاي خود به ويژه در محيط هاي پيچيده و پويا، نياز مبرم به سيستم ارزيابي عملكرد دارد. فقدان سيستم ارزيابي عملكرد در يك سازمان به معناي عدم برقراري ارتباط بامحيط درون و برون سازمان تلقي مي شود كه پيامد آن كهولت و در نهايت مرگ سازمان است. بانكها نيز همانند ساير سازمانها در ايران براي ارايه خدمات متنوعتر، سريعتر و مدرنتر و امكان رقابت وادامه حيات در موج گسترده اطلاع رساني وتوسعه خدمات ويژه بانكي، نيازمند ارزيابي عملكرد مستمر شعب خود هستند (صالحي و همکاران، 1390: 128).
..........
- تشريح مفهوم عملكرد:
در ضرورت و تشريح و تعريف مفهوم واژه ي عملكرد بايد خاطرنشان نمود كه جايگاه اين واژه از آنجا حائز اهميت است كه تنها با تعريف و تشريح عملكرد است كه مي توان آن را ارزيابي يا مديريت نمود. هولتون و بيتز خاطرنشان كرده اند كه عملكرد يك ساختار چند بعدي است كه ارزيابي آن بسته به انواع متفاوت است. ايشان همچنين به اين موضوع كه هدف ارزيابي، نتايج عملكرد است يا رفتار اشاره مي نمايند. در خصوص چيستي عملكرد، نگرش هاي متفاوتي وجود دارد. به طوري كه مي توان عملكرد را فقط سابقه ي نتايج حاصله تلقي كرد. از نظر فردي، عملكرد سابقه ي موفقيت هاي يك فرد است. كين معتقد بود كه عملكرد چيزي است كه فرد به جا مي گذارد و جداي از هدف است. برنادين و همكارانش معتقدند كه عملكرد بايد به عنوان نتايج كار تعريف شود.چون نتايج قوي ترين رابطه با اهداف استراتژيك سازمان، رضايت مشتري و نقش هاي اقتصادي دارد. فرهنگ لغات آكسفورد عملكرد را به اين صورت تعريف نموده است كه انجام، اجرا، تكميل،انجام كار سفارش يا تعهد شده ، عملكرد را مشخص مي نمايد. اين تعريف به خروجي ها يا نتايج بر مي گردد و در عين حال عنوان عملكرد در مورد انجام كار نيز نتايج حاصله از آن مي باشد (دفت، 1377: 102).
.......................
- ارزيابي و سنجش عملكرد:
درواقع، اگر نتوان آنچه را كه درباره ي آن صحبت مي شود اندازه گرفت و آن را در قالب اعداد بيان نمود به نظر مي رسد چيزي درباره ي آن دانسته نشده است. چون در اين حالت دانش كسب شده تنها يك نوع دانش
.............
فرآيند ارزيابي عملكرد:
هر فرآيندي شامل مجموعه‌اي از فعاليت‌ها و اقدامات با توالي و ترتيب خاص منطقي و هدفدار مي‌باشد. در فرايند ارزيابي عملكرد نيز هر مدل و الگويي كه انتخاب شود، رعايت نظم و توالي و فعاليت‌هاي ذيل در آن ضروري مي باشد.
..................
- مزاياي سنجش عملکرد:
سنجش و اندازه گيري عملكرد داراي فوايد و مزاياي بسياري است كه چند مورد از آنها عبارتند از:
...............
- مدل هاي سنجش و اندازه گيري عملكرد:
شايد بتوان اينطور عنوان نمود كه دليل وجود اين تعداد متدولوژي متناقض براي ارزيابي عملكرد اين باشد كه
...............
د) مدل مالكوم بالدريج (MB):
در كشور امريكا براي رسيدن به اهداف عالي رشد و توسعه كيفيت و بالا بردن توان رقابتي سازمان ها در كنار ساير رقبا، اقدام به طرح ريزي مدلي تحت عنوان مدل مالكوم بالدريج شد و در سال 1987 جايزه ملي كيفيت مالكوم بالدريج ابداع گرديد (عفتي دارياني و همکاران، 1386 : 63).

.................
ه) مدل تعالي بنياد کيفيت اروپا EFQM:
مدل تعالي بنياد کيفيت اروپا مبتني بر هشت مفهوم بنيادين است که شامل نتيجه گرايي، مشتري گرايي، رهبري و ثبات در مقاصد، مديريت مبتني بر فرآيندها و واقعايت، توسعه و مشارکت کارکنان، يادگيري و بهبود مستمر، توسعه‌ي همکاري‌هاي تجاري و مسئوليتهاي اجتماعي سازمان است. اين مدل سازمانها را براساس9 معيار، مورد ارزيابي قرار مي دهد که در قالب دو بخش، يعني توامندسازها و نتايج سازمان طبقه بندي شده اند. پنج معيار توانمندساز و چهار معيار نتايج در مدل مذکور وجود دارد (Bou-Llusar et al.., 2005: 337) ميان توانمندسازها و نتايج در مدل EFQM تعامل وجود دارد، به گونه اي که نتايج براثر اجراي توانمندسازها بدست مي‌آيند توانمندسازها با اخذ بازخورد از نتايج، بهبود مي‌يابند. نوآوري و يادگيري کمک مي‌کنند تا توانمندسازها بهبود يافته و بهبود توانمندسازها، بهبود نتايج را به دنبال خواهد داشت (افجه و محمودزاده، 1390: 9).
....................
- طراحي سيستم ارزيابي عملكرد:
علاوه بر ابزار ها و روش هاي ارزيابي عملكرد، به منظور اجراي هرچه بهتر ارزيابي عملكرد در سازمان‌ها، طراحي و پياده سازي سيستم ارزيابي عملكرد ضروري مي باشد. در اين بخش به صورت مختصر به بررسي نحوه ي طراحي سيستم هاي ارزيابي عملكرد مي پردازيم. يك سيستم ارزيابي عملكرد همانطور كه در شكل 2-2-5 نشان داده شده در سه سطح مي تواند مورد بررسي قرار گيرد:
................
عملكرد بازار:
موفقيت استراتژي هاي هر شركت، در عملكرد آن شركت منعكس مي شود. عملكرد شركت ميزان موفقيت يك شركت در خلق ارزش براي قسمت هاي مختلف بازار است. در نهايت عملكرد شركت بر اساس دستيابي به اهداف كسب و كار، از طريق واحدهاي مختلف شركت، تعيين مي شود. شركت هايي كه عملكرد مطلوبي دارند، ارزش را در طول زمان خلق مي نمايند و اين مهم در شركت هايي كه عملكرد نامطلوبي دارند صورت نمي گيرد. عملكرد بازاريابي به توانايي سازمان براي افزايش فروش، ارتقاي موقعيت رقابتي شركت، توسعه محصول جديد، بهبود كيفيت محصول، كاهش زمان تحويل كالا يا خدمات به مشتريان، گسترش سهم بازار و غيره در مقايسه با ديگر رقبا در يك صنعت خاص اشاره دارد (سايمونز، 1385: 250).


مطالب دیگر:
🔑تحقیق پیرامون مثلثات🔑ترجمه مقاله بررسی کردن روش های متفاوت برای فراهم ساختن مسائل و مشکلات طرح بندی🔑ترجمه مقاله هزینه های موثر برای جلوگیری از بیماری ایدز در ایالت آندار پرادیش هند🔑ترجمه مقاله مشخصات مربوط به شکل گیری و کارایی سیستم های موازی در مقیاس بزرگ🔑ترجمه مقاله روش یادگیری فازی Q برای هدایت کردن ربات خودکار🔑ترجمه مقاله فاز سوم مقایسه ویت اسپن، یک تومور خود مشتق شده از شوک حرارتی پروتئین gp 96 مربوط به پپتید واکسن پیچیده با انتخاب کردن یک درمان برای مرحله🔑ترجمه مقاله مبدل PWM🔑ترجمه مقاله سیستم های هوشمند براساس تقویت روش های یادگیری و منطق فازی، قابل کاربرد برای رباتیک متحرک🔑ترجمه مقاله حرکت پرتابگر دارت به وسیله مچ: این برای انسان ها منحصر به فرد می باشد🔑ترجمه مقاله براساس خانواده های بتا و عمومیت دادن توزیع های گامای ایجاد شده و استنباط مرتبط🔑ترجمه مقاله عامل اطلاعاتی براساس ترکیبات در رایانش ابری🔑معماری ذخیره سازی پردازش ابری🔑پایان نامه کارشناسی بررسی رایانش در شبكه های ابری🔑ترجمه مقاله روش جدید بررسی سرویس تحمل خرابی غیر متمرکز برای محاسبه ابر🔑ترجمه مقاله ارشد الگوریتم زمان بندی برنامه براساس مدل برگر در محیط ابری🔑آنالیز مقاله زمان‌بندی تحمل پذیر کارها در گرید ‌های محاسباتی🔑آنالیز مقاله الگوریتم ژنتیک تحمل‌پذیر خطا برای زمان‌بندی کارها با استفاده از تکنیک نقطه‌بررسی🔑مقاله تحمل‌پذیری خطا برای زمان‌بندی کارها در گرید🔑مقالات زبان اصلی range free localazation🔑تحقیق روش صنعتی تولید اسید نیتریك🔑تحقیق بارداری و نکات کلیدی قبل از آن🔑ترجمه مقاله بررسی نظیر به نظیرجریان سازی ویدئو🔑ترجمه مقاله کارشناسی ارشد شبکه های نظیر‌به نظیر خود تعمیر🔑ترجمه مقاله ارشد تحمل خطا در الگوریتم های مسیر یابی شبکه P2P بر اساس ساختار سلسله مراتبی🔑ترجمه مقاله نقش مکان فیزیکی ما در شبکه‌های اجتماعی آنلاین چیست؟»